Nurofen Fastine Liq Caps 200mg 10 St.

€ 0,50 / 1st.

€ 4,99
Productinformatie

Pijnstillers Nurofen Soft Capsules met 200 mg Ibuprofen Nurofen Fastine wordt gemakkelijk in het lichaam afgebroken en de werkzame stof die uit de capsule vrijkomt, wordt gemakkelijk door het lichaam opgenomen om snel naar de plaats van de pijn te gaan. Nurofen Fastine wordt gebruikt voor kortdurende symptomatische behandeling van: - matige tot gemiddelde pijn als hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn - koorts en pijn bij verkoudheid. Geneesmiddel RVG 102120 AV

Ingrediënten en allergenen

Ingrediënten: Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. Elke capsule bevat 200 mg ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijnVullingMacrogol 600 Kaliumhydroxide (minimale zuiverheid 85%) Gezuiverd water Omhulsel van de capsuleVloeibaar sorbitol (E420), gedeeltelijk gedehydreerd Gelatine Ponceau 4R (E124) InktOpacode WB white NS 78-180-11 (bestaand uit titaandioxide (E171), propyleenglycol, hydroxypropylmethylcellulose (E464)

Bewaren

Gebruik: Aanvangsdosis: neem 1 of 2 capsules (200 mg of 400 mg ibuprofen) met water in. Neem indien nodig extra doses van 1 of 2 capsules (200 mg tot 400 mg ibuprofen) in, maar neem nooit meer in dan in totaal 6 capsules in 24 uur. De periode tussen twee doses mag voor de dosis van 200 mg niet korter zijn dan 4 uur en voor de dosis van 400 mg niet korter dan 6 uur Lees voor gebruik de bijsluiter

Fabrikant

Reckitt Benckiser Healthcare B.V. Siriusdreef 14 2132 WT Hoofddorp

Je bent uitgelogd