Nurofen Ibuprofen 200 mg

€ 0,28 / 1st.

€ 3,39
Productinformatie

Bij koorts, pijn, verkoudheid, griep. Nurofen 200 wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten, een loopneus of zwelling van het gezicht na gebruik van ibuprofen, acetylsalicylzuur (aspirine) of andere soortgelijke pijnstillers (NSAID’s). U heeft een maagzweer of maagbloeding, of heeft dit minstens tweemaal gehad. U heeft ooit na gebruik van NSAID geneesmiddelen een bloeding of perforatie in uw maag of darmengekregen. Bij ernstig leverfalen, ernstig nierfalen of ernstig hartfalen. Gedurende de laatste drie maanden van de zwangerschap.

Bewaren

DOSERING Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: eerst 1 - 2 tabletten innemen, hierna zonodig 1 of 2 tabletten per keer innemen

Fabrikant

Reckitt Benckiser

Je bent uitgelogd